אודליה יקיר – "עד החתונה זה יעזור"

רווקים, גרושים, אלמנים ועוד. כולם מחפשים אהבה ומתקשים למצוא. הספר "עד החתונה זה יעזור" מדריך  את הקוראים, נשים וגברים כאחד, איך להשתמש נכון בהומור בחיים בכלל ובסצנת הדייטים בפרט. הוא עשיר בדוגמאות המסבירות איך הומור עוזר להתגבר על פחדים, לחצים ואי הבנות בתחילת קשר רומנטי, כמו גם לשבור את הקרח ולבנות אינטימיות ומשיכה מינית.

זה אומנם ספר על הומור אבל הומור הוא רק שם קוד למשהו עמוק יותר – מדובר במדריך להתפתחות אישית.

"עד החתונה זה יעזור"  –  למצוא אהבה בעזרת הומור, הוא ספר הדרכה אופטימי המלווה בדוגמאות שהינן סיפוריה האישיים של המחברת  המתארים את חוקי המשחק לפיהם פועלים רווקות ורווקים בישראל. הספר מלמד לא רק איך להשתמש בהומור כדי למצוא בת/ בן זוג אלא גם איך לגרום לקשר להתפתח למערכת יחסים ארוכה ויציבה ומלווה בתרגילים לפיתוח ולשכלול חוש ההומור. הספר מתאים לנשואים ופנויים כאחד ומלמד הומור בחיים בכלל ובזוגיות בפרט.

אודליה יקיר היא אשת תקשורת ועיתונאית, כתבה בעבר את המדור "אודליה בדרכים" ב-"ישראל היום", פיתחה תכניות טלוויזיה שנמכרו לעשרות מדינות בעולם, יזמית, קומיקאית שהשתתפה בתוכניות פריים טיים בטלוויזיה ("צחוק מהעבודה"), מייסדת שיטת "דה גיפט" המאמנת למימוש עצמי ומרצה להומור בארץ ובחו"ל.