שרה גלב – סדנת כתיבה למבוגרים

נעים מאד, שמי שרה ואני מאמינה גדולה בכוח המנחם והמרפא של כתיבה. אני מזמינה אתכם לעצור רגע את החיים האינטנסיביים ולבוא איתי לחממה המופלאה של עולם הכתיבה. נשתעשע עם מילים ונגלה דברים חדשים על עצמנו, ובעיקר נרגיש חיבור חזק ואינטימי אל כל החלקים שלנו. כתיבה מאחדת – בין הלב לראש, בין אדם לחברו ובין אנשים לטבע ולעולם כולו.

אני חושבת שכולנו נולדנו יצירתיים, עם צורך לביטוי עצמי. משחר ההיסטוריה זה מה שמייחד את האדם. הצורך לספר סיפור, להבין משהו על עצמו דרכו ואפילו להשאיר משהו אחריו. היא נותנת לנו משמעות. הכתיבה כל כך זמינה לנו ואפשרית-לפעמים צריך רק דחיפה קלה כדי לקבל אומץ. ברגע שמתחילים מגלים את הקסם- את השיחרור, את היופי ואת המשחקיות והשמחה שיש בכתיבה.

אני כאן כדי להראות כמה זה פשוט – למצוא השראה בתוכנו, בזיכרונות ובחוויות שעברנו וגם בעולם שבחוץ- להצליח לזקק את הדברים הללו למילים- לטקסטים שישקפו את הקול האישי והמיוחד של כל אחת ואחד. נגלה כמה זה כיף, קל, מפתיע ומרגש לכתוב את עצמנו.

יש אפשרות למפגש חוויתי אחד של שעתיים- מבוא להשראה וכתיבה או לסדרה של ארבעה מפגשים (של שעתיים) בהם נעמיק עוד ונלמד לכתוב דמויות, קונפליקט ומונולוג.