"שיר השירים בשעשועים" – מופע זמר עברי להתאמתכם – חוזרים לשיר בצוותא

שולי קורן, מוזיקאית, יוצרת וזמרת, בערב זמר עברי ייחודי במינו שלא יאפשר לכם להפסיק לשיר. לשיר לבד זה כיף, אבל לשיר בחברותא זה כיף שבעתיים, מה גם כשמדובר בשירים שאתם עצמכם מרכיבים את הפלייליסט שלהם.

לרוב, כשמדובר במופעי זמר שגרתיים, האמנים עצמם בוחרים את השירים לפי נושאים ולעתים אתם יכולים למצוא עצמכם שרים שירים שלא בהכרח אהובים עליכם, אך חשבתם מה יקרה אם אתם תהיו העורכים המוזיקליים של הערב ותכינו בעצמכם את השירים שאתם רוצים לשיר? ושולי? היא תדאג שישמעו אתכם שרים מבאר שבע ועד חיפה. כל שיר ושיר, כל זמר וזמר, כל הרכב והרכב וכל תקופה ותקופה.

הקונספט הייחודי הזה שאופייני לקורן בלבד פותח לאחר שנים על גבי שנים של ניסיון במופעים בשלל במות, מהקטנות ועד הממלכתיות והגדולות ביותר. מי שעבדה עם מיטב האמנים, משלום חנוך, ריטה וברי סחרוף ועד עומר אדם ונועה קירל, צברה ניסיון מוזיקלי עשיר בשלל הז'אנרים המוזיקליים ותגיע אליכם עם מטרה אחת בלבד: לשמוח ולשמח.

ברזומה העשיר של קורן, בוגרת האקדמיה למוזיקה בשירה, נגנית פסנתר, מעבדת, מתזמרת, מנצחת על מקהלות, זמרת ומלחינה, נמנים כמה מהפרויקטים הכי גדולים במדינת ישראל:

טקס משואות 70 שנה לישראל, טקס המכביה, טקס יום ירושלים, אירועי יום הזיכרון עם מיטב אמני המדינה במשך עשור, אירוע תזמורת ירושלים לרגל הגעתו של פוטין, אירוע 50 שנה ל"אלביט", פרס הענקת פרסי "רפאל", "לא לדאוגוסט"- מחווה לשירי הילדים הגדולים של מדינת ישראל בסימן 70 שנה למדינה, אירוע 50 שנה לרמת הגולן, ניהול מוזיקלי של פרס לנדאו, "למנצח שיר מזמור" – מחווה לפסטיבל הזמר המזרחי, המופע "לראות את הקולות" ועוד רבים וטובים.

אז למה אתם מחכים? צאו לשיר!