צוף ושלי במגוון הצגות מקור

צוף ושלי במגוון הצגות מקור לילדים ולכל המשפחה

"ביאליק מסע בזמן"

ייש ילדים שאוהבים גלידה ויש ילדים שאוהבים סוכריות, שלי וצוף אוהבים שירים וסיפורים, אלה הם הממתקים הכי אהובים עליהם בכל העולם. אז הם יוצאים למסע בזמן בעקבות ספר קסמים שהם מוצאים על דוכן גלידה ברחוב. הצטרפו אליהם להרפתקאה 💝

המופע מתאים לגילאי 3-9 ומעניק חוויה ייחודית וכייפית לכל המשפחה.

"שלי וצוף בעקבות השפה העברית"

אליעזר בן יהודה שהחיה את השפה העברית ומפעל חייו מונצחים בהצגה מיוחדת עם סיפורים על מקורן של מילים. סיפור על שני ילדים – שלי וצוף, שגילו בטיול בית ספרי במוזיאון אליעזר בן יהודה מפה מסתורית ומקל שאיתם יצאו למסע חובק עולם להצלת השפה העברית ולגילוי מקורן של המילים. הם נתקלו בדמויות מפתיעות בארצות השונות שעזרו להם.

"תיבת הנגינה של הדודה נעמי" 🎼

שלי וצוף מקבלים תיבת נגינה מיוחדת וקסומה במתנה מהדודה נעמי מארגנטינה, שמאוד אוהבת את המשוררת נעמי שמר.
הם עוברים מסע בליווי השירים של נעמי, דרכם מגלים עולם של אהבת הטבע, אהבת אדם, חברות ונתינה, אהבה לירושלים ועוד. סיפור מרגש על עלייתם לארץ של הדודה נעמי ובנה אלחנדרו בהשראת אהבת השירה הישראלית ואהבת הארץ 🇮🇱

"אדון וגברת שוקולד"

אדון וגברת שוקו, הלוא הם צוף ושלי, סוחפים אחריהם את הקהל למסע להגשמת החלום להמתיק את העולם בשוקולד. לשלי חלום זה ממש בוער, ואילו לצוף מתחשק קצת להתבטל ולעשות דברים אחרים. הם מגלים דרך שירים מופלאים כיצד לשמור על חברות אמיצה למרות השוני הרב ביניהם, מה באמת חשוב בחיים וכיצד להגשים חלומות, איך כל זה קשור לשוקולד? האם שלי תקריב את חלומה למען בריאותו של צוף?  את כל התשובות תקבלו בהצגה המושלמת לכל המשפחה.

"הכוח הירוק"

חיסוני והצילו – שני תאי דם לבנים ממערכת החיסון, מגוללים את סיפור גבורתם על 'רויקוב' החיידק המרושע אשר
מתגורר בתוך גופו של הילד דני. ההצגה ממחישה קשר בין אורח חייו של ילד לבין התחזקותם או היחלשותם.

ההצגה מאירה את החשיבות של שמירה על ניקיון, הפחתה באכילת סוכר, עשיית מעשים בריאים ומהנים לגוף ועוד.
האם הם יצליחו במשימתם?

ההצגה מלווה בשירה חיה וקטעי ליצנות מצחיקים בשילוב אורות, פירוטכניקה ותפאורה ייחודית ומקורית, מתאימה לגילי  3 – 9 ולכל המשפחה.