ענת קלו לברון – תכל'ס

תכל'ס – איך להיות הגרסה הכי טובה של עצמך

 איך מתמודדים עם מציאות משתנה, ולא פחות חשוב – עם היום שאחריה? באיזו דרך כדאי לבחור ואיך אפשר למצוא את התשוקה גם אחרי תקופה מאתגרת ולא פשוטה?

 בוקר אחד התעוררה הסופרת ענת קלו לברון ("תכל'ס", "קשת בשחור-לבן", "אושר – לא מה שחשבתי") למשבר שהפך את כל עולמה. תוך 24 שעות היא מצאה את עצמה מאבדת כמעט את הכל ולא מבינה איך ממשיכים הלאה.

היא ניסתה לעשות את כל מה שלימדו אותנו – להלחם, להיות חזקה, לחשוב חיובי, לא לבקש עזרה. אבל דווקא ברגע שהסכימה לוותר על תדמית ה"כל יכולה", היא החלה במסע ארוך למציאת האושר והבינה שהוא מסתתר במקום אחר לגמרי ממה שחשבה.

את מה שגילתה היא מספרת בהרצאתה: בגילוי לב, בהומור ובגובה העיניים, היא משתפת בסיפור חייה המרגש, ומשלבת שיטות, כלים, מחקרים וגישות שיעזרו לכם להיזכר בגירסה הכי טובה של עצמכם.

עד היום עזרה ענת קלו לברון לאלפי אנשים לשנות את חייהם, להפוך משברים לנקודות זינוק ולגלות את גדולתם. היא עשתה זאת באמצעות ספריה, טור ב-ynet, הופעותיה בתוכניות טלוויזיה, הרצאות וסדנאות בהנחייתה. בעבר כיהנה בתפקידי שיווק בכירים בחברות יבמ ומיקרוסופט.

 זאת לא עוד הרצאה על ידע, זאת הרצאה על תכל'ס.

 

מה אומרים המשתתפים:

 "היית בדיוק מה שהייתי צריך לשמוע.

אחת ההרצאות הכי טובות ששמעתי!ועוד בזום!

כמה ערך אפשר לתת בשעה! "

 "את מדהימה, מרגשת, אותנטית, סוחפת, כובשת וכל כך מלאת חיים! שמחה כל כך על הזכות להיות אחת מ 300 תודה-תודה-תודה."

 "הרצאה סוחפת ורהוטה ענת מסבירה איך באמת, צעד צעד, ניתן להפוך לגירסה משופרת והכי טובה של עצמנו, לאהוב ולעוף על עצמנו ועל מה שאנחנו רוצים להיות."