עומר נצר

עומר נצר, מהמוזיקאים-יוצרים החשובים והמרתקים ובעל נוכחות ווקאלית עצומה וכריזמה בימתית מהפנטת!

אלבומו הראשון  "GOODBEY SONG" הניב להיטים גדולים (ביניהם: "Angel", "Couldn't love you more" ושיר הנושא של האלבום) אשר הושמעו ללא הרף בתחנות הרדיו המובילות.

במקביל עומר מופיע ברחבי הארץ באולמות מלאים עד אפס מקום, והוזמן להשתתף בפסטיבלים בארץ ובחו"ל (ברלין, ארה"ב, ליטא, שוויץ, מוסקבה).

בימים אלה הוא מוציא  את אלבומו השני "SWEET MISTAKE"   ובחודש אוגוסט הקרוב הוא יופיע בפסטיבל המוסיקה הבינלאומי "SZIGET" לצד אמנים בינלאומיים מהשורה הראשונה. השיר שלו  "Trouble Maker" נבחר לקדם את הפסטיבל ברשתות החברתיות דרך המשחקים הוויראליים ב Sziget mission love revolution.

הקליפ לשיר  "I Can Stand It" זכה במקום הראשון בפסטיבל הסרטים Chatharsis International Film Festival בקטגוריית הווידאו קליפים, בתור הווידאו קליפ הטוב של 2018.

עומר הוזמן להשתתף בתחרות "אייל הזהב 2018" ברומניה בחגיגות 100 שנה לרומניה  יחד עם 18 אמנים מ 15 מדינות אירופאיות,  הוא נבחר לייצג את ישראל. .

"עומר נצר הוא מסוג האומנים שישראל צריכה לייצא ולנופף בהם בגאווה. היצירה שלו קליטה אבל לא מתחנפת, הוא יודע להרכיב שיר עם רבדים ולהגיש אותו בצורה נגישה לכל אוזן, וניכר שהבחור מבין דבר או שניים ביצירת להיטי פולק-רוק". YNET

"אלבום שהיה יכול לצאת בארצות הברית, מזכיר את כריס קורנל או פרל ג'אם"  קוטנר, גל"צ

"עומר נצר שוב מרסק לנו את הלב…בשנים האחרונות אי אפשר היה להתעלם מהקול הקסום של עומר נצר, שהושמע נון סטופ בתחנות הרדיו השונות". Mako

 עומר נצר נוסק בחודשים האחרונים עם אלבום בכורה מהולל, השמעות ללא הרף והופעות בלתי פוסקות" וואלה 

 "Facebook" Page- Omer Netzer/עומר נצר

YouTube page- Omer Netzer YouTube