מעיין סבג סביב ספרה "הרגע ששינה את מותי"

"אני בקושי מצליחה להתיישר. גופי חלש, אני עומדת להתעלף, אבל יודעת שאם אמשיך לשבת פה אני אמות. אם אתן לייאוש להשתלט עליי, זה יהיה סופי. 'המשיכי לנוע,' אני שומעת קול עמוק וברור בתוכי, מבינה שכל שנותר לי כעת זה לנוע, להציל את עצמי…"

 בשנת 2008, קצת לפני סיום ההתמחות שלה ברפואה סינית בבית החולים האוניברסיטאי בצ'נגדו, סין, מעיין סבג לוקחת החלטה שעתידה לשנות את חייה לעד: היא יוצאת ליום טיול באזור, ונקלעת לאחת מרעידות האדמה הקשות ביותר שידעה סין.

על רקע הנופים הפראיים של דרום סין, בין השברים וההריסות, כשהיא על סף מוות, פצועה ומדממת, מעיין לוקחת את הקוראים למסע מלא מתח, מרגש עד דמעות וכנגד כל הסיכויים.

מסע הישרדות פלאי, המלא ניסים מעבר לכל דמיון, ספרה של מעיין יפעים את לבכם בעוצמה.

בעיקר בימים אלו, הספר מסייע לקוראיו להרחיב את פרספקטיבת הריפוי והעוצמות שיש בנו להתגברות מעבר לכל משבר.

 "הרגע ששינה את מותי" הוא עדות חיה לעוצמות הבלתי נתפסות הקיימות בנו, לערבות ההדדית מלאת טוב לב ואנושיות מרגשת ולניצחון הרוח על החומר. סיפורה של מעיין מזכיר לנו את המהות העמוקה של העולם שמעבר והוא מהווה הוכחה לכך שניסים קורים בכל יום.

קריאת הספר יחלק את חייכם ל"לפני" ו"לאחרי",  בתום הקריאה לא תצליחו להתבונן עליהם באותה דרך.

עצם קיומה של מעיין הינו נס גלוי ותזכורת מעצימה  לאמונה בניסים, לאחיזה בערך החיים, בחלומות ובשאיפות שלנו, לזכור תמיד לא לוותר ולהמשיך להאמין, כי ריפוי ושיקום הינם אפשריים עבור כל אחד ואחת ובכל סיטואציית חיים וכי אנחנו לעולם לא לבד, יש בתוכנו את כל הכוחות להתגבר.

מעיין מביאה בספרה את נקודת המבט שצברה לאורך השנים כמטפלת, יחד עם הידע שצברה עם עוצמות הריפוי שמצאה בדרך.

״ניסים קורים, רק האמינו וראו.״

מובטח לכם מסע עוצר נשימה, שלא תצליחו להוריד מהידיים!

 בימים אלו, מעיין סבג, מרצה מבוקשת בארץ ובעולם. מטפלת ברפואה סינית המשלבת את כל הידע המרפא שאספה בדרכה מנקודת מבט של מרפאה וכמי שעברה תהליך ריפוי עמוק מפסט טראומה מורכבת בעצמה, כמו כן, מעיין, מעבירה סדנאות חיבור לתודעה גבוהה, אורך חיים בריאה מערכתי.