יעקב חוטר – מופע סולו

"קוסם על שישה מיתרים. אי אפשר ללמוד לנגן ככה. לא יכול להפסיק להקשיב לו"– הגיטריסט חיים רומנו.

 המוסיקאי יעקב חוטר במופע סולו אקוסטי, אישי, וירטואוזי, רך, מסעיר ומרגש.

מוסיקאי אחד וגיטרה צוענית ייחודית- בלי אפקטים, אך עם הרבה חשמל באוויר. יעקב כותב על המופע: "זה מופע שהוא 100% החוויה המוסיקלית שלי, שהיתכתי לתוך הסגנון המופלא של נגינת הגיטרה של דג'אנגו ריינהארדט- גיטריסט צועני גאון שהשפיע על הגיטריסטים הגדולים ביותר, שבתורם השפיעו עלי –Jimi Hendrix ,Jeff Beck ,George Harrison ,Pet Metheny…

המופע מורכב מעיבודים שלי ליצירות מסגנונות שונים – קונצ'רטו לכינור של באך, בלדות צועניות, Stairway to Heaven ,Take Five, יצירות של Django Reinhardt ויצירות מקוריות שלי. הכול מתובל בהומור, בחוויות ממסעותיי בעקבות הצוענים באירופה ובאנקדוטות מצחיקות ממפגשים סוערים עם הנגנים הצועניים הטובים ביותר בעולם".

זהו מופע ייחודי עם צליל שספק אם נחשפתם אליו עד כה ומפגש אישי עם מוסיקאי מרתק.

יעקב חוטר- מקים להקת  סווינג דה ג'יטאן, שיתף פעולה עם מוזיקאים מובילים בארץ ובעולם, ביניהם: מיקי גבריאלוב, דיקלה, דורי בן זאב, צחי הלוי, Bireli Lagrene, Martin Taylor, Lulo  Reinhardt ועוד.

הופיע על בימות הפסטיבלים החשובים בארץ ובעולם ביניהם פסטיבלי הג'אז של אילת ות"א והפסטיבל הגדול למוסיקה צוענית Khamoro בפראג. הוציא שלושה אלבומים ושותף ובהקלטות של אלבומים רבים נוספים. מקים האתר – gypsyandjazz.com, בעל עשרות אלפי עוקבים מכל רחבי העולם ומעביר באופן קבוע סדנאות גיטרה בינ"ל באיטליה.

לצפייה ביצירה מקורית מתוך המופע –  "הזדמנות שנייה"

 פייסבוק|ספוטיפיי|ערוץ יוטיוב|gypsyandjazz.com