טל גורדון

טל גורדון, כותבת, מוזיקאית, מגישת טלוויזיה ומנחת סדנאות כתיבה

טל גורדון במפגש ובו שירים שכתבה לאחרים ("הכעס", ללהקת "רוקפור") ולעצמה ("כמו שיורד גשם", "עורבים", "טוב לי הכל"),  הסיפורים שמאחורי השירים והדרך הלא שגרתית שלה כיוצרת לצד טעימות מסדנאות הכתיבה המצליחות שהיא מעבירה בעשור האחרון.

גורדון הוציאה חמישה אלבומים, עבדה עם אמנים כמו ברי סחרוף שהפיק את אלבומה הראשון, קורין אלאל, רונה קינן, פורטיס ואבי בללי. ללהקת "רוקפור" כתבה גורדון את השיר "הכעס", ולעצמה שירים כמו "כמו שיורד גשם", "סיפור שלא נגמר" (עם פורטיס), "טוב לי הכל", "מסכות" ו"עורבים". בשנת 2005 זכתה בפרס אקו"ם על יצירת טקסטים. הגישה בטלוויזיה את התכניות "תוצרת הארץ", "פינת גורדון", "הכל תרבות" ו"תרבות, רחוב" וברדיו את "ציפורי לילה מוזיקליות". בעשור האחרון מעבירה את סדנאות הכתיבה "אם אתה יכול לדבר אתה יכול לכתוב", הנחשבות בין המצליחות בארץ.

כשגורדון מספרת על עצמה, היא מספרת לנו, בעצם על עצמנו, ועל האתגרים שכולנו מתמודדים איתם.  כמי שלמדה להתמודד עם עורבי הביקורת השחורים והמסרסים, אותם מכירים כולנו, ומצאה את הדרכים המיוחדות שלה לחזור ולעוף, היא מעניקה גם למשתתפי המפגש השראה להעז ולטעות, כדי לחזור ולמצוא את הנקודה המדויקת ממנה נתחבר למקורות העוצמה שיש בכל אחד מאתנו.

"טל, תודה רבה על ערב מופלא, כולם יצאו באנרגיות חזקות מאד של יצירה – האותנטיות והישירות שלך, מעבירות תהליך, ויוצרות שינוי, אפילו אם מדובר בזמן קצר ביותר – חווייה שתהדהד ותמשיך להשפיע. תודה מקרב לב. וכמובן השירים הנהדרים שהייתי רוצה לשמוע מהם עוד ועוד. תודה!"

"היה ערב מושלם ואת פשוט נפלאה, השראה גדולה ותחושות של התרוממות רוח! תודה לך"

"נכנסת לא רק לסלון, אלא עמוק ללב והשארת שם עונג. תודה"

"היה מושלם ובזכותך עברנו ערב מלא באהבה…. תודה תודה תודה!"

"טל היקרה, תודה על ערב קסום ומעורר השראה. פידבקים נהדרים מהמשתתפים."