ורד פיקר והפסנתר

מופע היחיד של הפסנתרנית, המעבדת והזמרת ורד פיקר.

 מסע מרגש ונוגע בין גיבורי הפסנתר הפרטיים של ורד פיקר, שמבצעת, בדרכה הייחודית, את שיריהם הגדולים של בילי ג'ואל (piano man) ; קרול קינג it's) too late); סטיבי וונדר (as); אלטון ג'וןi guess that's why they call it) the blues) – לצד קלאסיקות ישראליות של סשה ארגוב, מתי כספי, משה וילנסקי ואלונה טוראל ("שיר משמר", "מרוב אהבה", "מגדלור", "בשביל אל הבריכות"), כשבתווך קטעי קישור משעשעים ומצחיקים (כתבו: עפר קניספל וורד עצמה) ושלל אלתורים על נשיות, גיל המעבר, אבחנות אנושיות וחוויות אישיות (כמו למשל "רשימת הדברים הכי מעצבנים שיש בחיים").

האינטרפטציות לשירים כל כך מוכרים יוצרות חוויה יוצאת דופן. "one of us" של להקת אבבא הופך לבלדה. "בצער לא רב" של ריקי גל סוחף עם סולו משגע. ואפילו "שמש שמש" של אריאל זילבר זוכה למעטפת קלאסית קסומה. האצבעות של ורד מרחפות על הקלידים, עם סולואים מרשימים, דמיון שופע ומעברים בלתי צפויים.

ורד, מבכירות הנגנים בארץ, היא בעלת רקע קלאסי, שירתה בלהקה צבאית, סיימה את ביה"ס רימון, ניגנה בתיאטרון הרפרטוארי, כתבה מוסיקה לסדרות טלוויזיה לילדים, וב-20 השנים האחרונות הופיעה והפיקה מוסיקלית כמה מהאמנים הישראלים הבכירים בארץ (יהונתן גפן, נורית גלרון, מוש בן ארי, לאה שבת, חמי רודנר). כמו כן משתתפת במופעים "שרות לאה גולדברג" , "ערות", ״אהבה היא שיר בשניים״ – דואטים עם יובל כספין ועוד.

החל מ-2015 משמשת ורד כמנהלת המוסיקלית של מופעי המחווה לאמנים וליוצרים בתיאטרון הקאמרי (אריק איינשטיין, עוזי חיטמן, שמוליק קראוס, מוני אמריליו, הלהקות הצבאיות, יגאל בשן, השלישיות הגדולות ועוד ועוד).

ב-2012 הוציאה את אלבומה "או שזה מתוק", שזכה לביקורות מצוינות.