"החיים בספארי"- מפגש מעורר השראה עם עופר דומינגז

"החיים בספארי"- מפגש בגובה העיניים, המגולל את סיפור חייו המטלטל של איש התקשורת ומנחה הטלוויזיה עופר דומינגז  מנקודת המבט המצחיקה, המרגשת והכובשת שלו. מהילד הקטן שהתייתם מאב וראה איך משפחתו קורסת לנגד עיניו, דרך ילד החוץ שגדל לבד בקיבוץ שעל גבול לבנון, תקופת התבגרות אבודה שיצרה חוויות מרתקות ומסעירות ועד להיותו בעל משפחה מקסימה, איש תקשורת מצליח ואהוב ומנכ"ל חברת דומינגז הפקות.

עופר מכניס את הקהל אל תחנות חייו, במסע שנע בין מנעד רחב של רגשות.

במופע קומי מחד ומרגש עד דמעות מאידך, עופר מספר על הורים, ילדים, כשלונות והזדמנויות ומעניק כלים איך להתמודד ולשרוד את הארועים הקשים של החיים וגם לצחוק על זה –  החיים בספארי!

עופר דומינגז, אחד מאנשי התקשורת הוותיקים והמוערכים בישראל, מגיש תכנית בערוץ הספורט, שדר רדיו, כוכב תכניות הריאליטי "גולסטאר" ו"היחידה", מרצה לתקשורת ורדיו, הופיע בשנים האחרונות בכל רחבי הארץ מול אלפי אנשים וממשיך עם המופע מעורר ההשראה, המותאם למגוון רחב של קהלים, החל מ 20 אנשים.

המופע מתאים לקבוצות, עובדי חברות, ארועים פרטיים וכו'.

המלצות:

 אלון גל, המאמן הלאומי: "מופע מרגש, חד ושנון. אפשר ללמוד הרבה מעופר על התמודדות עם החיים. מומלץ!"

 טליה ארצי, מנהלת מרכז קליטה בסוכנות היהודית: "ההרצאה היתה מרתקת ומעוררת השראה, ונראה כי כל מנהלי הקליטה הקשיבו בשקיקה, בקשב רב ובהתפעלות"

 אליעד ויסמן, מ.א חוף השרון: "הדרך שבה עופר מעביר את ההרצאה הנה ייחודית, מהנה, קולחת ובעיקר יוצרת אצל הסובבים חוויה של קירבה, אמפתיה, ותחושה כי אפשר להתמודד עם אירועי החיים. אני ממליץ על ההרצאה לכל מסגרת שמחפשת דרך להעביר מסרים של התמודדות עם אירועי חיים ויותר מכך של בחירות נכונות"

 נדב כהן, המכללה למנהל: "עופר הוא כמו סרט שובר קופות וספר רב מכר גם יחד. הוא מספר סיפור בצורה מלהיבה, אשר מצליחה לרתק את מגוון הקהלים וגם להעשיר אותו בתובנות לחיים"