"ארבעתנו" – רעות יהודאי, ענבל אבנעים, עדי לביא, נועה וקס

צילום: סלי בן אריה

ארבע נשים, מוסיקאיות, זמרות, חברות , במופע משותף שכולו אהבה למוסיקה הישראלית.

דרך השירים הכי נפלאים שנכתבו בהמון הומור וקריצה, ובעיבודים מופלאים, הן שוזרות סיפורי חיים הנוגעים בכולנו.

רעות יהודאי, ענבל אבנעים, עדי לביא ונועה וקס נפגשות לשיר על החיים דרך מילותיהם של

יורם טהרלב, רחל שפירא, דודו ברק, חמוטל בן זאב, תלמה אליגון רוז, נועם חורב, יואב גינאי, שלום חנוך, שלמה ארצי, שמרית אור ועוד, נוצר שיח נשים מרתק, מצחיק, נוגע ללב ועברי אסלי.

בין השירים מדברות הארבע על החיים, על זוגיות, הורות, קריירה וחברות בקריצה גדולה מלאת הומור.

מפגש מופלא ומיוחד בין ארבע מופלאות.

רעות יהודאי– זכורה לכולנו מהדואט הלהיט "דבש הכל דבש". הוציאה לאור שני אלבומי סולו. לאחרונה לקחה חלק בפרויקט ענק עם חברת דיסני. בנוסף, אחראית על ההפקה המוזיקלית של ״שביל נעמי שמר״ בפארק הלאומי ברמת גן. הופיעה ומופיעה בארץ ובחו"ל עם אמנים שונים כגון גליקריה, דוד ד'אור, דני ליטני, ארקדי דוכין.

ענבל אבנעים – זמרת יוצרת. הוציאה לאור שני אלבומי סולו אותם כתבה והלחינה ובהפקה מוזיקלית של אורי זך ונדב ביטון. בעלת עסק של שירה בציבור ומופעי מקור. מלמדת פיתוח קול.

עדי לביא– זמרת ויוצרת, סולנית להקת "גאיה", הקליטה עם הלהקה שני אלבומים, והופיעה בארץ ובחו"ל.  מעבירה ערבי שירה, מנהלת ומפיקה מופעים שונים בינהם "שובי לים" – מופע משותף עם הפזמונאית חמוטל בן זאב, ו"ארבעתנו". מופיעה עם שירים מקוריים שלה. מורה לפיתוח קול ופסנתר.

נועה וקס –  אמנית כלי הקשה, מרצה למוסיקה ומנחת סדנאות ייחודיות של קצב ותיפוף על הגוף.  נועה היא מוסיקאית-יוצרת, יוזמת ושותפה לפרויקטים מוסיקליים מתחום מוסיקת העולם כגון סבתא ממי, קווארטטוקאן, איסטיקלל טריו ואוריינטל קידס גרוב. בנוסף ליוותה ומלווה אמנים שונים ביניהם מירי מסיקה, אתי אנקרי, דיקלה, דן תורן, אריאל הורוביץ ולאה שבת. היא מנחה סדנאות קצב וחברה בסגל המרצים של מכללת סמינר הקיבוצים, שם פיתחה קורסים בתחום המוסיקה תוך דגש על עולם התיפוף גוף והתרומה שלו להתפתחות הרגשית, הפיסית והרוחנית של כל אדם.

בואו לראות ולשמוע את "ארבעתנו: