אפרת גוטמן – הרצאות מעוררות השראה

מההרצאה הזאת תצאו עם ארגז מלא בכלים לשיפור ושינוי

"להעז ולהסכים להתמסר ללא נודע" – הרצאה

מבוסס על הסיפור האישי שלי. בחרתי לוותר על תפקיד נוצץ, פרנסה בטוחה וסטטוס ויצאתי למסע לעבר הלא נודע. גיליתי את עצמי, מצאתי את השמחה והתשוקה שלי. מגיע לנו ליהנות מעצמנו וליהנות מהדרך ואף פעם לא מאוחר.

"המבוך- הופכים את החיים למשחק"  – הרצאה

מבוסס על השיטה שפיתחתי "המבוך" – נקודת מבט אחרת על החיים כמשחק. היכרות עם החוקים, בחירת השחקנים והאסטרטגיה, תמקד אותך בדברים שנמצאים בשליטתך, ותחזיר לך את ההנאה מעצמך ומהדרך.

מעגל ספירלי – אנחנו לעולם בדרך, לעולם לומדים, לעולם מתפתחים. בכל מפגש, נשוחח על נושא אחר מהחיים כדוגמת: הכרת תודה, לשחרר שליטה, סליחה, אהבה עצמית.נשתף ונקשיב, במרחב בטוח, מצמיח, מקבל, מלא בחכמה ביטחון ואהבה גדולה. נפתח קלפים ונצא עם תובנות, הארות והרבה אנרגיות טובות.

אנשים רבים שזכיתי ללוות, חזרו לחיות את החיים במלואם ולא לידם: העסק שלהם עשה קפיצה,

הקריירה קיבלה משמעות, הזוגיות שודרגה, ההנאה מהדרך נסקה והניצוץ חזר לעיניים.

הם נזכרו בתשוקות שלהם וגילו את עצמם- והיום יש להם תשוקה לקום בבוקר, תשוקה לרקוד, תשוקה לחיות.

העשייה שלי מבוססת על ידע וניסיון של 20 שנים בהן ליוויתי מאות אנשים בשביל שלהם, כמנהלת משאבי אנוש בארגונים קטנים, בינוניים וגדולים משוק ההון, ההייטק, התעשייה והרפואה (האחרון אסותא רמת החייל). על השינוי האישי שלי, ומגוון שיטות וכלים פרקטיים המשלבים תודעה ורוח.

 אני הספקתי לקפוץ בנג'י, לצנוח, ללדת בלי אפידורל. עשיתי שינויים משמעותיים בקריירה ובאורח החיים, מכירה כל שלב על בשרי ויודעת שאפשר ומגיע לכולנו לחיות מתוך תשוקה.

מבטיחה להיות איתך, בשבילך- ב'שביל שלך'. אפרת