אנטי שפע – מגוון מופעים

מטרתם של  מופעי האנטי–שפע היא לחשוף את המיותר, הגנרי, המדומה ולחתור אל מעשה האמנות האותנטי ללא השפעת הרייטינג ושיקולים מסחריים.

אנטי שפע יוצא כנגד השפע המלאכותי אשר יוצר מציאות מדומה, שפה מדומה, שפה מגויסת ועוד.

מופע אנטי שפע הוא רגלו השמאלית של השפע על כל גווניו.

הסופר חגי ליניק והמוסיקאי עובד אפרת מארחים אומנים שונים ממספר תחומי אמנות הביצוע.

זמרים, שחקני תיאטרון, תיאורטיקנים, פרפורמנס, וידאו ארט. את המופע מלווה הרכב נגנים – ניהול מוסיקלית:  עובד אפרת

דוגמאות לנושאים:   זיכרונות ילדות, פירוק,  השפה. אופנה, נוכחות, אהבה, דלתות ועוד.

בכל מופע משתתפים כעשרה מבצעים אשר מתייחסים לנושא מנקודת מבטם ומבטאים באמצעות כישרונם את זווית ראייתם הייחודית  בכלים אשר תחום עיסוקם האמנותי מאפשר להם.

באנטי שפע השתתפו עד כה:

יאיר גרבוז, מודי בר-און, ישראל ברייט, יובל מנדלסון, ענת בצר, בועז ארד, ירון פריד, אלונה דניאל, אבי פניני, איצ'ו אביטל, חגי ליניק, שמואל וולף, סהר שלו, רמי שטרן, יוסי פרץ, זאב טנא, אסף תלמודי, אתי אנקרי, דוד טרטקובר, , אגי משעול, אורלי קסטל בלום, קובי מידן, הגר רוה, ענת פיירסטון ועוד.   הקטעים המוסיקליים נכתבים במיוחד לכל מופע ומופע.

כל אמן מהווה חתיכה אחת מהפאזל והחיבור בין הקטעים הנעשה על ידי עורך המופע חגי ליניק המשקף את הנושא הנבחר מתוך דיציפלינות שונות של תחומי האמנויות. סך כל החלקים גדולים מהשלם ומהווים חוויה יוצאת דופן לצופה אשר נחשף במופע אחד לכמה וכמה צורות של ביטוי אומנותי. החל מוידאו ארט עד למחול של רקדן אחד.

אנטי שפע מאפשר לאמן לקחת צעד אחד קדימה את מה שהוא יודע לעשות מבלי להתחשב בשיקולי רייטינג ומסחריות.  אנטי שפע הוא אנטי הומוגניות. אנטי "כולם אותו דבר"- מדברים אותו דבר שרים אותו דבר. כוכב נולד, סדנאות כתיבה. סופרי רשתות, שטנץ.

אמנים מכל תחומי האמנות מתאחדים על פי נושא שחגי ליניק בוחר ומציגים את מיומנותם למשך כמה דקות אשר מצטברות למופע.