אלכסנדר קרול – הרצאות מעוררות השראה

צילום: דניאל חסין

"פשוט ואמיתי"

סיפור אישי על נסיקה, על התרסקות ועל לידה מחדש עם השחקן אלכסנדר קרול.

בואו לטיול מלבוב שבאוקראינה דרך קרית מוצקין ועד תל אביב. מחוג תיאטרון קהילתי בפריפריה דרך בימת התיאטרון הלאומי של ישראל ועד לקולנוע ולפריים טיים בטלוויזיה. משלוק אחד של יין באזכרה החמישית למות אביו, דרך אלכוהוליזם קשה שהוביל למרכז גמילה ובסופו של דבר לרנסאנס ולחיים חדשים.

גלו איך מתמודדים עם אובדן, איך גולשים מטה במדרון התלול והחלקלק של מחלת ההתמכרות, ואיך אפשר לצאת מכל מצב בעזרת גישה חיובית ואופטימיות פרקטית.

אחרי שעה אחת עם אלכס תבינו שהכל אפשרי בחיים, ושאף פעם לא מאוחר מדי להגשים חלום.

"שיעור חובה" – הרצאה משנת חיים לתלמידי תיכון – בני ובנות נוער:

כל מה שחייבים ללמד בתיכון – אבל לא מלמדים.

דרך ניסיון חייו האישי ויוצא הדופן, דיבורו הפתוח והכן, הישיר והלא מתחנף, אלכס חודר את קיר הציניות, מנפץ את המיתוסים של העולם הישן ומדבר עם הילדים בגובה העיניים על הכל:  מה משמעות ההשכלה בעידן המודרני, איך נראית זוגיות בריאה ומכבדת בימינו, מהן הסכנות הטמונות בסמים ואלכוהול וכמה קל להתדרדר להתמכרות חסרת שליטה ונטולת מעצורים, איך מרוויחים כסף, חוסכים ומנהלים אותו, מה זה אומר מניות ונדל"ן ואיך אפשר לחיות בהצלחה חיים ערכיים שמשלבים עושר כלכלי עם אושר רוחני.

אלכס לא מתפשר על האמת ובא מתוך שליחות אמיתית להשפיע לטובה ולכבוש את ליבם של הנערים והנערות במטרה להקנות להם ערכים חיוביים על פיהם יוכלו לחיות, כלים להתמודד עם העולם, והשראה ומוטיבציה על ידי שימוש בדוגמה אישית ללקיחת אחריות ולהגשמת חלומות.

זו לא "עוד" הרצאה, אלא "שיעור חובה" לכל בן ובת נוער בישראל.