אילאיל תמיר – רובס – "משהו חדש מתחיל אצלי עכשיו"

הזמרת – יוצרת אילאיל תמיר רובס שרה ומספרת על המעבר לקדמת הבמה.

מעטות הזמרות המגיעות לקדמת הבמה לאחר ששיתפו פעולה עם אמנים רבים, על הבמה, באולפן ההקלטות ובכתיבת שירים מצליחים.

אילאיל תמיר – רובס שרה מגיל צעיר, היא בוגרת מגמת מוסיקה בתיכון עירוני א' בתל אביב ולהקה צבאית.  במהלך השנים הייתה זמרת ליווי של אמנים מוכרים ומצליחים רבים, ביניהם: שמעון בוסקילה, שרית חדד, דני רובס ועוד.

אילאיל לקחה חלק במופעים ופסטיבלים גדולים: פסטיבל התמר, פסטיבל חלב ודבש, קדם אירוויזיון, בימת היכל התרבות, אמפי קיסריה, אמפי שוני ועוד.

במהלך השנים כתבה והלחינה שירים מקוריים. בשנה האחרונה הוציאה שלושה שירים חדשים שזכו להשמעות רבות ולשבחים בכלי התקשורת.

ב- 15  השנים האחרונות היא מלווה את בעלה דני רובס בהופעות ברחבי הארץ ובחו"ל. היא כתבה עבורו את השירים הנפלאים והמצליחים מאוד "הנה אני" ו"משהו חדש מתחיל".

 במפגש האישי אילאיל לוקחת את הקהל למסע קסום, מרגש, פתוח ומלא בהומור ומספרת על דרכה המקצועית, ההתלבטויות, ההתמודדות עם שינויים, ביטוי עצמי באמצעות הקול, כתיבה, יצירה וסיפורים מרתקים מאחורי הקלעים.

 אילאיל: "לפני 15 שנה, בעיצומה של תקופה מבלבלת בחיי, ישבתי על ספסל בתל אביב ועשיתי את מה שאני יודעת לעשות הכי טוב כשאני מרגישה אבודה – כתבתי שיר. יותר מהכל זה היה שיר עידוד עצמי, ואחד המשפטים המרכזיים בו היה: 'דברים קורים תמיד בזמן נכון'….  עכשיו, כשאני בקדמת הבמה, שרה את עצמי, אני מרגישה איך השיר ההוא, שנכתב על הספסל בתל אביב מגשים את עצמו."