תומר מוקד – "לא לנשים בלבד"

"לא לנשים בלבד" – הרצאה מרתקת ליום האישה

תומר מוקד – במאי ומאמן שחקנים ויוצרים, בוגר בית צבי וסמינר הקיבוצים, ומוסמך איק"א, האיגוד הישראלי לקואוצ'ינג כמאמן אישי בכיר, התמחות בקריירה.

מורה ומרצה לקולנוע ותאטרון בבית צבי, האקדמיה לתאטרון ומחזות זמר תל אביב, תאטרון אורנה פורת, הבמה המרכזית – תל אביב, בי"ס לאומנויות בת"א, תיכון תלמה ילין, ובבתי ספר תיכוניים וחטיבות ביניים ברחבי הארץ.

מנהל תוכניות ומרכז משלחות ישראליות לארה"ב משנת 1999 כשליח הסוכנות היהודית במחנות הקיץ בארה"ב. מנחה קבוצות וסדנאות בארץ ובארה"ב בתכנים מעולם התרבות, הקולנוע והתאטרון.

"הנסיכות של היום"

כיצד סיפורים תמימים מעצבים תרבות שלמה של התנהגויות וגינונים?

מה השתנה בתפקידי הנסיכות ב-80 השנים האחרונות, ואיך זה משפיע על עיצוב תפקיד האישה היום? מי הוא הנסיך על הסוס הלבן ואיך הוא נראה בעולם המודרני? אמנות ויצירה במרחב הפופולרי הם מחוללי תרבות או ראי למתרחש באותה תקופה?

הסדנה תצלול לעולם המופלא של סרטי הנסיכות של דיסני ותעקוב אחר השינויים המגדריים שהתחוללו בחברה החל משנות השלושים של המאה הקודמת ועד היום. המפגש עוסק בדימוי עצמי, נשי ובגילוי החוזקות האישיות לשיפור הביטחון העצמי, דרך הקלסיקות הקולנועיות כמו שלגיה וסינדרלה ועד שוברי הקופות של ימינו כמו פרוזן ומואנה.

איזה נסיכות ונסיכים אנחנו רוצים לגדל לדורות הבאים, ואיך לשפר את היכולת שלנו לאהוב ולקבל את עצמנו. התובנות מהמפגש הן שיעור חשוב ומעניין על התפקידים בתוך מערכות יחסים, בחברה ובחיים בכלל.

 סדנה מרתקת, משך המפגש כשעה ורבע.