שירלי גל – המסע לאורגזמה הנשית

עם כמה שהאורגזמות נהיו לאחרונה איזה עניין אופנתי, היה אפשר לחשוב שכולן נהנות ורטובות ועושות מלא סקס וחיות בארץ שלא חם בה ביולי-אוגוסט ומדלגות בין מלא חדי קרן שמסתובבים להם בחוץ חופשי. אכלו אותנו. והאמת, במשך שנים הייתי בטוחה שיש איזה משהו שדפוק בי, שגורם לזה שלכולן יש ואיכשהו רק לי לא נשאר.

אז הלכתי ובדקתי; גם עם חברות וחברים, גם עם מומחים, גם קראתי עשרות ספרים בנושא ומאות מחקרים. ועכשיו יש לי המון מה להגיד על כל מה שאורגזמה, ואני לוקחת אתכן איתי.

בהרצאה אנסה לענות על השאלות החשובות שהצטברו על שולחני בשנתיים האחרונות וביניהן, מה ההבדל בין ה-A ל-U, למה הנקודות החשובות בגוף שלנו קרויות על שם הגברים שמצאו אותן, מה החיפושים הנפוצים של הישראלים בגוגל כשזה מגיע לכל מה שסקס, מה הקשר בין היסטריה לוויברטורים (ולמה אסור להאמין לשום כתבה שאנחנו קוראות) ומה כדאי לעשות עם הדגדגן כדי להביא את עצמנו לגמירה מהירה, מהנה ונעימה.

נשים מוזמנות, גברים גם, ואם אתם מתחת לגיל 18, ההרצאה היא לא בשבילכם, כי הולכים להיות בה תכנים, איך לומר – מאוד מפורשים.

שירלי גל, בוגרת תואר ראשון ושני במנהל עסקים באוניברסיטה העברית, קונדיטורית ופרסומאית בעברה, היא כיום בעלת הטור "המסע לאורגזמה הנשית" בעיתון "הארץ", כותבת בגלריה ומבקרת ספרות רומנטית במוסף הספרים. כמו כן היא סופרת, שחיברה את הרומן הרומנטי Beast שהיה לרב מכר באמזון וחוקרת את הז'אנר הרומנטי מזה שנים.