שירלי גליק – מיתוג אישי ופיתוח אינטליגנציה אסתטית ככלי להצלחה בחיים

האינטליגנציה האסתטית פחות מוכרת מאחיותיה האינטליגנציה הרגשית ומדד האיי.קיו, אבל מה שיפה בה הוא  שהיא אינה מבדילה בין משקל, גובה וצבע,  גם לא משנה לה אם מדובר בגוף של הריון או אחרי לידה, פיתוח האינטיליגנציה הספציפית הזו יכול להוות מנוע להצלחה בכל תחומי החיים ומחקרים מאשרים שכאשר אנחנו מקפידים על המראה שלנו ושל הסביבה שלנו אנחנו מצליחים יותר, יצירתיים יותר ומאושרים יותר.

מה יהיה בהרצאה? 

למידה מהם שילובי הצבעים שיגרמו לכל מי שיראה או יפגוש בך, לזכור אותך אחרי פגישה!

השפעת צבע על מצב רוח, ביטחון ואנרגיה

איך לומר מי את מבלי לומר מילה

מה ללבוש לפגישות זום וכיצד לשבת מול מצלמת במחשב או הנייד

מהם פריטי הלבוש שכל אחת/ד פשוט חייבים בארון!

איך לצאת לשופינג מדוייק.

כיצד לעמוד מול מצלמת הנייד ולצלם את עצמך לגמרי לבד

סקירת טרנדים לעונה הקרובה, מה לאמץ וממה ממש להתעלם!

משך הרצאה: שעה

אפשרות להתאמת התוכן לכל מסגרת לוחות זמנים

מה יהיה בסדנה שאורכה שלוש שעות?

כל תוכן ההרצאה ובנוסף…

למידה על הקשר בין המיתוג אישי האופנתי שלך וכיצד את נוכחת ברשתות החברתיות, להפסיק לפחד ולהתחיל לשים את עצמך במרכז– מה מעלים, מצלמים כותבים, איך נמצאים כל הזמן במצב של השראה, איך מייצריםנוכחות שתגרום לך להיות נוכחת בין אם את חלק מאירגון או בעלת עסק עצמאית. תגלי מדוע סלפי זה לא תוכן.אלמד להקשיב עם העיניים, איך להצטלם ולצלם את עצמך ללא כל עזרה, לגמרי לבד.

התנסות פעילה בכניסה למחוזות ההשראה, צילום וכתיבת, כל זה כדי להיותלהיות הגרסה הטובה ביותר של עצמך ומותג מוביל של חייך!

ההרצאה מתאימה לנשים וגברים מכל התחומים!

הסדנה מתאימה לאלו שרוצים יותר נוכחות ברשת, הן כעצמאיים או כחלק מהון אנושי מובחר של ארגון המדבר את העשייה של כל אחד מהעובדות/ים – מיתוג ארגוני סופר אינטליגנטי

לייצר נוכחותמשמעותית, עיקבית, אופנתית ובעלת ערך ברשת.

משך סדנה: שלוש שעות/כסדרה של שלושה מפגשים

 אודות:

אמא של תומר בן ה 17, מנחת טלוויזיה, מרצה ומעבירה סדנאות בנושא פיתוח אינטליגנציה אסתטית ומיתוג אישי, ודוגמנית.

תחילת המסע האופנתי היה כדוגמנית עבור מיטב המעצבים בארץ וגם קצת בחו”ל, דורין פרנקפורט, רונן חן, פאקורבאן, קמפיינים לחברת ישראכרט, מפעל הפיס, שוקולד לינדט וקילומטרים רבים על מסלולי תצוגות האופנה. כדי שאמא תהיה רגועה יש גם תואר ראשון בפסיכולוגיה ותקשורת.

המעבר מדוגמנית למנחת טלויזיה קרה עם טבילת אש ראשונה ככתבת שטח בבית הספר לטלויזיה “ערב טוב עם גיא פינס” וראיונות מעבר לים עם רנה זלויגר, אנטוניו בנדרס וריאן גוסלינג. משם לעמדת מנחת תוכנית הדגל של ערוץ החיים הטובים  “מגזין החיים הטובים” במשך כשלוש שנים, תפקידי הנחיה נוספים בהוט 3 ועד להגשת התוכנית היומית בתוכנית “עיצוב בע”מ” בקשת 12 במשך שתי עונות.

מאחורי הקלעים – הקמת מדור האופנה של מגזין דה מרקר בשנותיו הראשונות כמפיקת אופנה וכתבת, כמו גם במגזין לאשה ועוד. את הנפש היזמית באה לידי ביטוי כשהצטרפה לצוות ההקמה של אתר  Style Riverוהגדול מכולם בזמנו שהיה מראשוני אתרי המכירה, המצאת צמד המילים “שיק ושוק” עבור פנאי פלוס גם שייכת לה.

כיום מרצה ומעבירה סדנאות ברחבי הארץ בנושא פיתוח אינטליגנציה אסתטית כבר למעלה מעשורומלמדת בבית הספר לעיצוב סטודיו שש בי, מומחית בייעוץ אישי לנשים (גם גברים) בנושא מיתוג אישי אופנתי, בניית מלתחה, מיתוג אישי ויצירת תוכן וקריאייטיב ברשתות החברתיות .