רן ויאיא כהן אהרונוב – מפגשים ספרותיים מוסיקליים

האחים רן ויאיא כהן אהרונוב, יוצרי הסדרה "ילדי בית העץ" בשני מפגשים ספרותיים מוסיקליים לילדים, נוער ומבוגרים.

סוד הקסם של ילדי בית העץ המפגש שחיכיתם לו!

אנו שמחים להזמינכם לאירוע מיוחד שיגע בלבבות של כולכם – מפגש אינטימי ומרגש עם רן ויאיא כהן אהרונוב, היוצרים של פרויקט "ילדי בית העץ" המצליח ורב השבחים.

זוהי הזדמנות נדירה לפגוש את האחים רן ויאיא, לשמוע מהם באופן אישי את הסיפור המדהים מאחורי יצירת הפרויקט שכבש את ליבם של ילדים והורים כאחד.

האחים יחלקו עמכם את התהליך היצירתי, הרעיונות וההשראה שהובילו אותם ליצור את אחד מהפרויקטים האהובים והמצליחים ביותר לילדים בשנים האחרונות.

בנוסף, תוכלו ליהנות מביצועים חיים ומרגשים של השירים האהובים, ולשמוע את הסיפורים האישייםשמאחורי השירים – כיצד נולד השיר, מה ההשראה שעמדה מאחוריו, וכיצד השירים השפיעו על חייהם של ילדים רבים ברחבי הארץ.

המפגש מהווה הזדמנות נפלאה לקבל השראה ומסר חשוב: כשמאמינים בחלום, הכל אפשרי בכל גיל.

אל תחמיצו את ההזדמנות לחוות מפגש  מרגש ובלתי נשכח עם רן ויאיא כהן אהרונוב. מומלץ מאוד לכל המשפחה!

קליפ מייצג את הרעיון המרכזי במפגש 🙂

"להביא את השינוי"  מפגש השראה מוסיקלי עם רן ויאיא כהן אהרונוב

רן ויאיא כהן אהרונוב הם אחים פעילים חברתיים, המאמינים בכוחם של חלומות ושאיפות ליצור שינוי. בהרצאותיהם המעצימות הם מזמינים אנשים להצטרף למסעם לקראת עולם טוב יותר

מפגשמרגש ומיוחד עם האחים רן ויאיאשפועלים ביחד ולחודלהביא את השינוי. המפגש כולל ביצוע שירים בלייב, קטעי וידאו וסיפורים מרגשים, מצחיקים ואינטימיים על דרכם העצמאית והמשותפת.

רן ויאיא משתפים את הצופים ב"מאחורי הקלעים" של היצירה, בהצלחות גדולות לצד כישלונות כל אחד בדרכו ובתחומו. על הלבטים ונקודות השבר אשר הובילו ליצירה משמעותית שבליבה הרצון "להביא את השינוי" וכיצד חברו יחד ליצירה משותפת וחדשנית שמצליחה להשפיע על ילדים והורים כאחד.

דרך שיתוף סיפורם האישי – מההצלחות והכישלונות בדרך – הם מעודדים אנשים מכל הגילאים לחלום בגדול ולפעול למען שינוי חברתי. יחד נוכל לבנות חברה צודקת וטובה יותר

הרצאה יוצאת דופן, כיפית , מצחיקה ומרגשת. הרצאה שמעוררת בצופים דרייב פנימי לעשייה משמעותית.