רן ויאיא כהן-אהרונוב "כשהדג נחש פגש את ילדי בית העץ"

במפגש מרגש וייחודי המשלב הרצאה, ביצוע שירים מוכרים לייב וקטעי וידאו, מגוללים האחים כהן אהרונוב את דרכם העצמאית, דרך השונה זה מזה אך בעלת ערכים משותפים ומאפשרים.

המפגש מגולל את הסיפורים המרתקים והסוחפים של האחים הכוללים הצלחות (ילדי בית העץ, ספרים רבי מכר, הדג נחש ועשייה חינוכית מחוללת שינוי בארץ ובעולם) לצד כשלונות (מה לא קרה, או על מה היו צריכים לוותר) ואת הדרך אליהן כשיחד הם מחפשים "להביא את השינוי" לכל אחד ואחת מאיתנו.

האחים חושפים את אחורי הקלעים של הדרך שעברו ושהביאה אותם להישגים והצלחות מוכחות.
רן ויאיא כהן-אהרונוב הם היוצרים של סדרת הילדים המצליחה "ילדי בית העץ".
יאיא הוא מוזיקאי, ממקימי להקת “הדג נחש”, וזוכה ארבע פעמים בפרס אקו”ם. הוא משתף פעולה עם אומנים רבים, ובין השאר הלחין למוקי את שירו “ילד של אבא”, שנבחר לשיר השנה! יאיא הלחין ועיבד מוזיקלית את שירי ארבעת אלבומי “ילדי בית העץ”. בשנת 2019 הוענק לו פרס אקו”ם ע”ש דניאל סמבורסקי לעידוד פרסום היצירה על הלחנים של ילדי בית העץ. בשנת 2020 זכה בפרס המוזיקה המקורית לסדרת ילדי בית העץ, בתחרות פרסי הטלוויזיה לילדים ולנוער של האקדמיה הישראלית.
רן הוא סופר ילדים ואיש חינוך, פרסם עשרה ספרי ילדים, ובהם חמשת ספרי הסדרה “ילדי בית העץ”, כתב את מילות השירים בארבעת אלבומי הפרויקט, חלקם לצד אחיו יאיא. שלושה מספריו עובדו להצגות וספרו ‘הנקה ופיט’, המגולל את סיפורה של אמו בזמן השואה, זכה בפרס הצגת השנה לילדים. רן הוא מומחה בינלאומי בחינוך לגיל הרך ומשמש יועץ למדינות שונות, בעיקר למדינות מתפתחות באפריקה ובאמריקה. שותף בהקמת הארגון 'Early Starters International' ששם לו למטרה לממש את זכותו של כל ילד לחינוך איכותי בגיל הרך.

קישור למפגש של רן ויאיא:

האמנים מיוצגים ע"י נברו פלורנטין