"פגישות ופרידות" – יהודית תמיר במופע חדש ואינטימי

הזמרת יהודית תמיר במופע חדש ואינטימי בליווי:  ירון זוזוט-  גיטרה, דרבוקה, שירה.

אלבום הבכורה של יהודית תמיר, בהפקתו של יהודה פוליקר, עם השיר "רומיאו", זכור באהבה מפס הקול של המוסיקה הישראלית

של שנות ה-90 וזכה להצלחה עצומה, כמו גם אלבומה השני "פרחים אדומים" וההופעות שבאו בעקבותיהם.

תמיר התגלתה במופע "עיניים שלי" של יהודה פוליקר כששרה את השיר "אילו הייתי איתך", השתתפה באלבומיו של פוליקר "אפר ואבק" ו- "חולם בהקיץ" ובאלבום "קרוב" של אהוד בנאי בדואט המרגש "החזיון לפרנצ'סקו גויה", "ג'מאלי פורוש".

יהודית תמיר חוזרת אל הבמה, במופע חדש ואינטימי, עם שירים משני אלבומיה שכתבו עבורה טובי היוצרים, ביניהם: יהודה פוליקר, שלמה ארצי, אהוד בנאי ועוד.

לצד השירים האהובים, ייחשפו גם שירים חדשים מתוך אלבום שבדרך.

בין שירי המופע: "רומיאו" , אילו הייתי איתך" , "אנחת האדמה" , "פרחים אדומים" , "פגישות ופרידות" "תשתי את כל הבר", "גמלי פורוש" , "כולם יודעים" ועוד..

יהודית, מלווה את עצמה בגיטרה ובתוף פרסי. עוד מלווה אותה הגיטריסט ירון זוזוט. השניים יצרו מופע מרגש וסוחף היוצר דיאלוג אינטימי עם הקהל.

"תמיר היא אחד הקולות המדהימים שקיימים במדינה הזו. לרגעים היא משתמשת בקול שלה בצורה כל כך מרהיבה, שאתה משוכנע שמדובר בכלי נגינה ולא בבן אנוש" עכבר העיר

"אין עוד זמרת שמחברת איכויות של קול ונשמה כמוה" יהודה פוליקר

"ליהודית יש צבע מאוד מיוחד בקול ובסגנון ההגשה שלה..מזכירה לי שמרות רמבטיקו של מוזיקה צוענית בלקנית.." אהוד בנאי

"אלבו הבכורה של תמיר הוא במילה אחת – נפלא" ידיעות אחרונות

על "פרחים אדומים" אלבומה השני של תמרי – "יהודית תמיר" – מרסדס סוסה ישראלית, ביג מאמא כואבת, נאבקת ומתייסרת בעבור כולם" ידיעות אחרונותץ על כפתור העריכה כדי לשנות את הטקסט הזה. לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית קולהע צופעט למרקוח איבן איף, ברומץ כלרשט מיחוצים. קלאצי צש בליא, צמוקו בלוקריה שיצמה ברורק.