יעקב גלעד וצחי פודור – "שירים אחרי הגשם"

"שירים אחרי הגשם" – יעקב גלעד וצחי פודור

יעקב גלעד, מגדולי הכותבים בארץ וזוכה פרס מפעל חיים של אקו"ם, חובר למוסיקאי והזמר צחי פודור ויוצא לראשונה בחייו למסע אישי ומרתק על הבמה. צחי מבצע ויעקב מספר את הסיפורים שמאחורי האלבומים הגדולים שהיה מעורב בהם והקלאסיקות הרבות שכתב ליהודה פוליקר, יהודית רביץ, ריטה, עידן רייכל, מתי כספי, ריקי גל, גידי גוב, נורית גלרון, בנזין ועוד – להיטים שהפכו לנכסי צאן ברזל במוסיקה הישראלית, ביניהם: אפר ואבק, חלון לים התיכון, כשתגדל, ילד אסור ילד מותר, ילדות נשכחת, עיניים שלי, יום שישי את יודעת, נמס בגשם, התחלה חדשה, דרך הכורכר, הכל עומד במקום, עכשיו הכל בסדר, בוא לריו, ארבע לפנות בוקר ועוד רבים אחרים.

יעקב גלעד וצחי פודור – "אפר ואבק"

האלבום "אפר ואבק" נבחר לאלבום הישראלי הטוב ביותר בכל הזמנים, אלבום ייחודי, שביטא את קולו של הדור השני לשואה. את האלבום החשוב ויוצא הדופן הזה, יצרו יחד יעקב גלעד ויהודה פוליקר. במופע יספר יעקב על יצירת האלבום – על חלקו ככותב המילים לשירי האלבום, על חלקו בהפקת האלבום ואת סיפורו כבן הדור השני. צחי פודור יבצע את שירי האלבום.

צחי פודור, מוסיקאי, זמר, פסנתרן, גיטריסט, יוצר, מעבד ומפיק מוסיקלי, עבד עם אמנים רבים, ביניהם: נחום היימן, ישראל גוריון, יורם טהרלב, דורי בן זאב, אילנית, סי היימן, ועוד.

.