"אדוני השחקן, גברתי המשוררת" – אודיה רוזנק ויוסי מרשק

מפגש אישי, תרבותי, חוצה גבולות בהשתתפות יוסי מרשק, שחקן קולנוע, טלוויזיה, תיאטרון ויוצר ("היהודים באים", "פלפלים צהובים", "הכל דבש", זרים מושלמים" ועוד). במפגש אחד על אחת; קרב עיניים רווי אהבה, חברות ויצירה משותפת ומיוחדת, עם המשוררת ויוצרת הקולנוע אודיה רוזנק שספר שירייה "בוא, לקק אותי" הסעיר בתכניו ובשפתו את קהל הקוראים הישראלי, פרץ גבולות וסלל דרך לגל חדש בשירה ובספרות העברית העכשווית. שירה שמגרשת שדים; אלימה במהותה, סקסואלית, א מגדרית וקוֹנְפְלִיקְטוּאָלִית' שעוסקת גם בפוליטיקה ישראלית, בפגיעות מיניות ובחוויות יתמות.

במפגש יספרו היוצרים איך נפגשו, איך הפכו חברי אמת לחיים, לאמנות וליצירה משותפת. כיצד המדיומים השונים בהם שניהם פועלים מתכתבים זה ומרחיבים את תודעתם ואת יצירתם, כל אחד בתחומו, וגם בעשייתם המשותפת. ואיך מתוך טראומות ילדות ובתים מפורקים החליטו ליצור ביחד את ההסכת "איך לחיות" (כאן 11), ששואל שאלות יסוד עליהם יוסי ואודיה מעולם לא קבלו תשובות, ומנסים לראשונה בחייהם לקבל מענה מאנשי השעה בתחומי האמנות, הפוליטיקה, ההי-טק, והעשייה החברתית- לשאלות שייסרו אותם בילדותם, ואתם הם מתמודדים עד עצם היום. שאלות כמו: "איך לבנות בית"? "איך למצוא אהבה?", "איך לדעת שהוא בעניין שלי?", "איך להתגבר על לב שבור?", "איך להיות הורים?" "איך להתכונן למוות?" ועוד, ועוד.

במהלך המפגש עם הקהל יעלו יוסי ואודיה שאלות אלו בהקשר לחייהם ולעבודתם הספרותית \ טלוויזיונית קולנועית, וביחד עם הקהל, בשילוב שירים נבחרים מתוף ספרה של אודיה, ובשילוב סצנות מפתח מתוך הקריירה הענפה של יוסי כשחקן- יוצר, יבחנו, ישאלו וישוחחו השניים זה על יצירתו של זו, וישלבו את הקהל בשאלות המהותיות שמעסיקות אותם בחיי היומיום, ובחיי היצירה שלהם.

המפגש יאפשר לקהל מפגש ללא פילטר, אין חוצץ, עם המחשבות, התהיות, השאלות הנוקבות, הקשיים ותהליכי העבודה של היוצרים בשעת עבודתם, ובכך יעמיק ויעשיר את עולמם התרבותי וחווית ההיכרות שלהם עם דמויות ממדיומים שונים בזירה התרבותית- ישראלית.

*** השחקן מיוצג ע"י יצוג 1